"ABŞ-nin İrana hücum ehtimalı çox aşağıdır...İranda xaos yaratmaq o qədər də asan deyil " "Bu, ABŞ əks-kəşfiyyatının çox ciddi uğursuzluğudur..." Tanınmış hərbi analitik Aqil Rüstəmzadə regionda və dünyada baş verən əsas hadisələrlə bağlı "AzPolitika"nın suallarını ... Ətraflı »
• 14:16 | 23 yanvar 2026
smayıl onu dərc elədi. Daha hansını deyim, bilmirəm. Yaxşı-pis o qədər yazı olub ki... - Uzun zaman Müsavat Partiyasında fəaliyyət göstərdiniz. Sizcə, bu, jurnalistkaya necə təsir göstərib? - Maraqlı sualdır. 1993-cü ilin sonlarından etibarən Müsavat Partiyasının katibi və ya başqan İsa bəyin ... Ətraflı »
• 21:30 | 20 yanvar 2026
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev yanvarın 20-də Davosda "Euronews" televiziyasına müsahibə verib. Mediaxeberleri.Az müsahibəni təqdim edir. Müxbir: Sizi salamlayırıq və Davosda “Avrasiya Söhbətləri”nə xoş gəldiniz. Bu gün mən məmnunluqla Azərbaycan Prezidenti cənab İlham Əliyevlə ... Ətraflı »
Əhməd İsmayılov: "Uğurlarımızın əsasında dövlətin informasiya siyasətinə strateji yanaşması dayanır"
• 14:42 | 12 yanvar 2026
"Uğurlarımızın əsasında dövlətin informasiya siyasətinə strateji yanaşması dayanır". Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu sözləri AZƏRTAC-a müsahibəsində Azərbaycan Respublikasının Medianın İnkişafı Agentliyinin İcraçı direktoru Əhməd İsmayılov deyib. Prezident İlham Əliyevin 2021-ci il ... Ətraflı »