Vüqar Qurbanovun vəzifədən azad olunması ilə Azərbaycan səhiyyəsində daha bir mübhəm mərhələ başa çatdı; milyardlarla manatlıq vəsaitin idarə olunduğu, yüz minlərlə insanın taleyinə birbaşa təsir edən bir dövr... bəlkə də başa çatmadı, ağır əməliyyatdan reanimasiyaya köçürüldü. Vüqar müəllim, ... Ətraflı »
Ramiz Mehdiyevin evindən çıxan milyonlar - VİDEO
Xəbər verdiyimiz kimi, dövlət hakimiyyəti əleyhinə yönələn cinayət əməlləri ilə bağlı araşdırma tədbirləri həyata keçirilir. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin (DTX) Mətbuat xidməti Ramiz Mehdiyevlə bağlı məlumat yayıb. Prezident Administrasiyasının sabiq rəhbəri ... Ətraflı »
• 14:59 | 09 fevral 2026
Əlillik dərəcələrinin təyin edilməsi müqabilində külli miqdarda rüşvət almaqda təqsirləndirilən Könül Əliyeva və İltizam Əzimovun cinayət işi üzrə məhkəmə prosesi keçirilib. Lənkəran Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Esmira Məmmədovanın sədrliyi ilə keçirilən prosesdə anket məlumatları ... Ətraflı »
• 13:24 | 04 fevral 2026
Bərdə Rayon Məhkəməsinin sabiq hakimi Elsun Əhmədov barəsində olan qərardan verilən kassasiya şikayəti üzrə məhkəmə prosesi keçirilib. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu gün Ali Məhkəmədə hakim İlqar Cəfərovun sədrliyi ilə keçirilən prosesdə qərar qəbul olunub. Qərara əsasən, şikayət təmin ... Ətraflı »
• 13:41 | 02 fevral 2026
27 milyon manatlıq mənimsəmədə təqsirli bilinən sabiq əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri Səlim Müslümovun müsadirə edilmiş evi və obyektinin satışa çıxarılması ilə bağlı məlumat yayılıb. Mediaxeberleri.Az-ın məlumatına görə Manset.az məsələ ilə bağlı fikirlərini öyrənmək üçün sabiq nazirlə ... Ətraflı »
• 14:26 | 30 yanvar 2026
Sosial yardımlar alınması və digər bu kimi məsələlərə köməklik göstərilməsi adı ilə çoxsaylı vətəndaşların pulunu mənimsəməkdə təqsirləndirilən Samirə Mirzəyevanın cinayət işi üzrə məhkəmənin növbəti iclası keçirilib. Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsinin hakimi Vüqar Quliyevin sədrliyi ilə keçirilən ... Ətraflı »