Məktəblilər arasında insident - 15 yaşlı yeniyetmə bıçaqlandı
Şəmkirdə 15 yaşlı yeniyetmə bıçaqlanıb. Hadisə rayon Kür qəsəbəsində qeydə alınıb. Belə ki, Kür qəsəbə sakinləri, 2009-cu il təvəllüdlü (17 yaş) H. Abuzərli şəxsi münasibətlər zəminində, 2011-ci il təvəllüdlü (15 yaş) S. Məmmədlini bıçaqlayıb. Xəsarət alan yeniyetmə xəstəxanaya yerləşdirilib, onun ... Ətraflı »
Fransa şagirdi müəllimini bıçaqlaması hadisəsi ölkədə ciddi narahatlıq doğurub. Mediaxeberleri.Az “ Le Monde”yə istinadən xəbər verir ki, hadisə dünən (fevralın 3-də) Sanari-sür-Mer şəhərində yerləşən orta məktəbdə baş verib. Məlumata görə, dərs zamanı 14 yaşlı şagird vizual sənətlər müəlliminə ... Ətraflı »
Bakıda atasını öldürən 15 yaşlı qız saxlanıldı
Bakıda 15 yaşlı qızı tərəfindən bıçaqlanan ata ölüb. Mediaxeberleri.Az Lent.az-a istiandən xəbər verir ki, yeniyetmə qızı tərəfindən bıçaqlanan 49 yaşlı Rüfət Arif oğlu Haşımov ağır xəsarətlərlə Sabunçu Tibb Mərkəzinə yerləşdirilib. Lakin onun həyatını xilas etmək mümkün olmayıb və o, dünən həmin ... Ətraflı »
Gəncə Ağır Cinayətlər Məhkəməsində avtomobillə piyadanı vuraraq öldürüb, hadisə yerindən qaçmaqda təqsirləndirilən Elvin Əliyevin cinayət işi üzrə məhkəmə istintaqı başa çatıb. Mediaxeberleri.Az Pravda.az-a istinadən xəbər verir ki, hakim Elşən Vəliyevin sədrliyi ilə keçirilən prosesdə hökm ... Ətraflı »
Cəlilabadda əmisi tərəfindən baltalandığı deyilən şəxsin son vəziyyəti açıqlandı
Cəlilabadda baltalanaraq xəsarət alan yeniyetmənin son vəziyyəti açıqlanıb. Bu barədə Cəlilabad Rayon Mərkəzi Xəstəxanasından məlumat verilib. Bildirilib ki, fevralın 1-i saat 17:00-da xəsarət alması səbəbi ilə Cəlilabad Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının Təcili tibbi yardım şöbəsinə hospitalizasiya ... Ətraflı »