UEFA Millətlər Liqasının 2026/2027 mövsümündə bütün qruplar müəyyənləşdi
Fevralın 12-də Belçikanın paytaxtı Brüsseldə UEFA Millətlər Liqasının 2026/2027 mövsümünün qrup mərhələsinin rəsmi püşkatma mərasimi keçirilib. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, turnirin ilk oyunları 2026-cı ilin sentyabrında başlayacaq. Final mərhələsinin oyunları isə 2027-ci il 9-13 iyun ... Ətraflı »
"Qarabağ" - "Nyukasl" oyununa 18 mindən çox bilet satılıb
Bakıda "Qarabağ" və İngiltərənin "Nyukasl" komandaları arasında keçiriləcək UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin oyununa indiyədək satılmış biletlərin sayı bəlli olub. Mediaxeberleri.Az bu barədə kluba istinadən xəbər verir. Qarşılaşma üçün hələlik 18 750 bilet ... Ətraflı »
Nəriman Axundzadənin ABŞ klubuna transferinin detalları müəyyənləşib
ABŞ təmsilçisi "Kolumbus Kru" "Qarabağ"ın futbolçusu Nəriman Axundzadəni transfer etdiyini açıqlayıb. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu barədə klubun mətbuat xidməti məlumat yayıb. 21 yaşlı futbolçu ilə 2029-cu ilin iyun ayına qədər müqavilə imzalanıb. ... Ətraflı »
"Turan Tovuz" "Şaxtyor"un yetirməsini transfer etdi
"Turan Tovuz" müqavilə əsasında Rusiyanın "Lokomotiv" (Moskva) klubuna məxsus olan Mark Mampassini transfer edib. Mediaxeberleri.Az bu barədə kluba istinadən xəbər verir. Müdafiəçi icarə əsasında mövsümün sonunadək bölgə təmsilçisinin şərəfini qoruyacaq. Donetsk ... Ətraflı »